Vizyonumuz

 

Müşterilerimiz ile yakın ve uzun ömürlü ilişkiler kurarak, iş ilişkilerimizin devamlılığının sağlanması ve bunu sağlarken de şirketimize Türkiye, Ortadoğu Ve Avrupa arasında çalışan en güvenilir,hızlı ve kaliteli hizmet veren firma imajını kazandırmak.
 

 

Misyonumuz

 

Misyonumuz ,değerli müşterilerimize talep ettikleri servisi en iyi şekilde sunarak, işdünyasındaki büyümelerine katkıda bulunmak. 
 

Tarihçemiz

 

Amg Medikal 2008’de merhum Erdem Günsoy tarafından kuruldu.Başlangıçta kimya alanında faaliyet gösterdi. Yurtdışında özellikle Irak’ta inşaat,kimya ve lojistik alanında yatırımlarına başladı. 2011 yılında Erdem Günsoy’un vefatı nedeniyle şirketin yönetimini Eyüp Tacettin Günsoy devraldı. Eyüp Tacettin Günsoy Irak’da inşaat ve lojistik sektörünün dışında medikal sektörde ticarete başladı. Herşeyden önce müşteriye zamanında ve kaliteli ürün tedariği ilkesiyle özellikle medikal sektördeki faaliyetimiz bizim ana faaliyet alanımız oldu. Amg Ltd.Şti.nin temel prensibi müşterilerimizle ileriye dönük güçlü birliktelikler kurmaktır.Bosch firmasının ilk kurucusu Robert Bosch’un dediği gibi ‘İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim.’ Firmamız bu ilke doğrultusunda doğru, dürüst ve net ticaret anlayışıyla siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir.

 

Firmamız büyüyen yapısı içinde Irak, Suriye,Libya, İran, Rusya, Türki Cumhuriyetleri (Azerbeycan, Özbekistan,Türkmenistan,Kırgızistan), Balkan Ülkeleri (Arnavutluk, Kosova,Makedonya) gibi yeni ihracat bölgelerimizin dışında ilerde global bir marka olacağız.